Birdwatching/спостереження за птахами

Лют 09 2021 Published by under

Спостереження за птахами – цікава пригода для любителів пернатих і для пересічних туристів, які звертали увагу лише на птахів у небі.

Основна ідея birdwatching – спостереження та вивчення птахів, можливість побачити якомога більше видів птахів. Це можна робити візуально, обравши місцину, де добре проглядаються гніздування чи згромадження пернатих. Або ж за допомогою оптичних пристроїв, наприклад бінокля.

Наш парк називають пташиним краєм. У лісах найчастіше трапляються – зяблик, кропив’янка чорноголова і вільшанка. А на водоймах: лиска, крижень, попелюх, мартин звичайний, крячок білощокий і чапля сіра та велика біла, лебідь шипун, норець великий та сірощокий. Якщо ж розповідати про рідкісних птахів, то у парку зустрічаються: сова довгохвоста, орлан-білохвіст, шуліка чорний, підорлик малий, тетерук та орябок, лелека чорний.

А під час міграції перелітних птахів у Розточчі, яке пернаті обирають для зупинки на підкріплення, можна побачити: гуску сіру, крижня, черня чубатого, попелюха, гоголя, білу та сіру чапель.

Квітень – це найсприятливіший період для спостереження за мігруючими птахами. Тож беріть бінокль та вирушайте у Розточчя.

Замовити екскурсію

Коментарі Вимкнено до Birdwatching/спостереження за птахами

Барвінкова бучина

Лют 09 2021 Published by under

Спостереження за неймовірним цвітінням Барвінкової бучини. Саме в цей час у лісах поблизу села Верещиця розкидається зелено-блакитний килим барвінку. Можливість побачити цвітіння рослини на власні очі та зробити оригінальні світлини. До речі, мало кому відомо, що барвінок малий – отруйна рослина, яка використовується у фармакології, тварини його не поїдають. Зривати квіти барвінку заборонено.

Замовити екскурсію

Коментарі Вимкнено до Барвінкова бучина

Спостереження за первоцвітами

Лют 09 2021 Published by under

Чудова та оригінальна ідея прогулянки лісами Яворівського національного природного парку. Коли сніг ще тримається або ж тільки зійшов, можна спостерігати, як галявинами розкидаються живі килими з первоцвітів.

Приділити увагу варто різновидам цих рослин. Адже першими весняними квітами є не лише проліски. На території Яворівського НПП можна потрапити на галявини анемони лісової, найпоширеніший вид, а також ростуть печіночниця та рясти. Період цвітіння первоцвітів з початку березня по травень.

А ще в цей період ліси по-особливому наповнені світлом. Адже дерева ще зовсім без листя. І в цьому також своя перевага – можна наскрізь проглядати ліс.

Замовити екскурсію

Коментарі Вимкнено до Спостереження за первоцвітами